Ivan Dornič (Havířov): Ke kvalitnímu hokejije potřeba tří aktérů. Dvou mužstev a rozhodčího. Hokej je tvrdá hra chlapů a dnes jsem měl pocit, že něco není tak, jak má být. Je to hokej, my jsme na to doplatili. Nemůžeme půl zápasu hrát ve třech nebo ve čtyřech. Přes to všechno si dovolím tvrdit, že v první třetině jsme sivypracovali více šancí, ale nedokázali jsme vstřelit gól. Od toho se to vše odvíjelo. Soupeř dokázal proměnit přesilové hry a výsledek odpovídá stavu, který byl na ledě. Mrzí mě, že naši hráči se dostali do křeče. Ve druhé třetině jsme vystřelili na branku jen šestkrát, což je strašně málo. Když pak soupeř vedl, tak taktickou hrou dovedl utkání do vítězného konce. Našim hráčům nemůžu upřít snahu, ale musí do toho dát i trochu rozumu, ten nám dnes chyběl. V sobotu jsme podali výborný výkon, dnes jsme jej nedokázalizopakovat. Gralutuji soupeři k vítězství.

David Volek (Beroun): Z mého pohledu to v první třetině nebylo moc trpělivé, protože jsme měli spoustu vyloučených. Udržet se v pěti, aby byla možnost hrát v kompletních pětkách, se nám v první třetině vůbec nepodařilo, protože jsme hráli dvanáct minut ve čtyřech. Tím jsme soupeři dali šanci dostat se do zápasu. Šance tam byly a my jsme to přežili. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb, zlepšili jsme koncentraci, nebyli jsme vylučovaní a dokázali jsme se udržet na kotouči v útočné třetině. Byli jsme i schopní si dojít pro faul. Jak jsem řekl, druhá třetina byla z naší strany mnohem lepší, dali jsme i vedoucí branku. S jednobrankovým náskokem jsme šli do třetí třetiny. Tam nám určitě pomohla nedisciplinovanost, nebo vylučovanost soupeře. Dali jsme snad první branku letos při hře pět nad tři. Z herního projevu hráčů pod dojmem několika dvojitých přesilovek a dlouhodobě vyloučených tam naše koncentrace a úsilí opadlo a ještě jsme dali soupeři šanci, aby se vrátil za stavu 2:0 do zápasu. Tam nás soupeř trochu zatlačil. Nebylo to lehké utkání, ani v závěru, kdy jsme vedli. Pak ztráta koncentrace se přenesla do závěru. Branka na 3:0 přinesla uklidnění a posledních šest minut jsme to odehráli takticky a podrželi si to až do konce.