Slaný B – Kelti Nižbor 4:2

Kelti začali aktivně, jenže po minutě faulovali a Slaný proměnil svou přesilovku, když Valský tečoval střelu Kropáče. Nižbor mohl vyrovnat ve dvojnásobné početní výhodě, Kelti se ale neprosadili. Naopak Slaný po chvilce proměnil brejk a zvýšil na 2:0. V úvodu druhé části pak domácí proměnili další přesilovku a bylo to 3:0. O minutu později ovšem snížil Šmíd a na 3:2 poté upravil Beneš střelou mezi betony Kořínka. Jenže po devadesáti vteřinách Kelti chybovali a Mervart zvýšil na 4:2.

Ve třetí části byla k vidění úporná bitva, ve které měli navrch hráči domácích. Keltům se nedařilo překonat obranný val před Kořínkem. Branka, která by Nižboru vrátila naději, nepadla. Závěr utkání, kdy měl Nižbor opět možnost minutu dlouhé přesilové hry zkombinované s power-play, byl už pouze labutí písní nižborského celku.

Ve své první sezoně v soutěžích Českomoravského svazu hokejbalu, respektive kladenské okresní lize, Kelti obsadili třetí místo. Ačkoli je konečné umístění, především po skvěle odehrané základní části, zklamáním, celou sezonu lze hodnotit jako úspěšnou a dává hokejbalu na Berounsku nadějné vyhlídky do budoucna.

Nižbor: Huml (T. Lašek) – Říha, Šmíd, Truksa, Černý, David – Novák, Beneš, Brodan, Dvořák, Manda, Vacek, Mičko, Novotný.