O dvoubrankový náskok hosté přišli z hole jediného hráče až na přelomu poslední minuty základní hrací doby. Na ledě bylo v té době po vyloučení Tučka s Kučerou na pět minut plus do konce po vzájemné bitce více místa. Přesně střílející domácí obránce Jan Veselý toho využil nejdříve ke snížení a při následné power-play i k vyrovnání. Své dílo dokonal na začátku čtvrté minuty prodloužení. Domácí se tak hlavně zásluhou jeho hattricku přitáhli na svého soupeře v tabulce na jediný bod. Dokonce ve všech pěti gólech pak měl prsty Milan Piovarči.

Zajímavostí jsou trenéři Králova Dvora, oba mistři světa v hokeji a hokejbalu. Vladimír Kameš vyhrál oba jako hráč (1985 resp. 1998), Drahomír Kadlec hokejový jako hráč (1996) a hokejbalový jako kouč (2011).

Králův Dvůr – Kralupy 5:4 PP (0:1, 2:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 29. Piovarči (Hamada), 37. Gebhart (Klimeš, Piovarči), 59. Veselý (Piovarči), 60. Veselý (Pánek, Piovarči), 64. Veselý (Petrus, Piovarči) - 15. Soukup (Příhoda), 27. Příhoda (Husarik, David), 47. Hampl (R. Verbík, Soukup), 57. Hampl. Vyloučení: 6:9. Vyšší tresty: 2:2. V oslabení: 0:1.