Černošice – Králův Dvůr 1:4

Králodvorský celek přijel na půdu soupeře znatelně oslaben, když v jeho sestavě chybělo hned pět hráčů základu. I přes tyto absence začali hosté aktivněji. Jenže hosté opět doplatili na stejnou bolest, jako v minulých zápasech. Králodvorští totiž v několika velkých šancích nechali jen vyniknout domácího brankáře Záhorského. Hosté se nakonec i přes stálou převahu v první třetině nedokázali prosadit. Naopak domácí hráči šli do vedení v početní výhodě, kdy se Staněk z hodně ostrého úhlu trefil nad rameno brankáře Frolíka.

Do druhé dvacetiminutovky vlétli králodvorští hokejisté doslova jako uragán a hned po 48 vteřinách vyrovnal obránce Vaněček na 1:1. Poté pokračoval nápor hostujícího celku a po chvíli Kardoš poslal hosty do vedení. Od tohoto momentu předváděli hosté hodně zkušený výkon a s přehledem si hlídali vedení.

Ve třetí třetině pak hosté přidali další dva pěkné góly, když se prosadil první útok ve složení Matula, Křesťan, Pudhorocký. Po trefách Matuly a Křesťana vedli hosté již 4:1 a ve zbytku utkání si zkušeně tříbrankové vedení pohlídali.

Králodvorští hokejisté po třináctém kole okupují sedmou pozici, přičemž mají jeden zápas k dobru.

Branky: Staněk – Vaněček, Matula, Kardoš, Křesťan. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Rozhodčí: Hruška, Nevařil, Kencek. Diváků: 70. Třetiny: 1:0, 0:2, 0:2.