Středeční utkání bylo odehráno v náhradním termínu, protože hostující Pardubice se v řádném termínu omluvily pro nemoc hráček. O to víc se očekával velmi dobrý hokej, protože ve všední dny mají družstva k dispozici všechny svoje gladiátorky. A skutečně, hrál se hodně dobrý ženský hokej, zvlášť když Lvicím šlo o hodně.

Také byly dost nervózní, a to i zkušené holky. K tomu chyběly opory Máchová, Dudová, Dvořáková, ale i kapitánka Tereza Topolská.

O to víc musely ostatní zabojovat a sáhnout si často až na dno svých sil. Náskok s vytvořily už v první části, ve druhé ho ještě zvýraznily, a protože senzačně chytala teprve čtrnáctiletá brankářka Kristýna Smíšková, vyhrály domácí hráčky 6:2 a titul je jejich.

Berounské Lvice po vypjatém a vítězném utkání v Roudnici.
Berounka přestřílela Labe, ale těch nadávek! Jen tak dál milé ženy...

Na ledě se vystřídaly všechny hokejistky se střídačky domácích, což byl pro mnohé začínající nezapomenutelný zážitek. Střelecky se opět dařilo dvojčatům Alexandře a Sandře Halounovým.

„Na závěr sezony musím všem hokejistkám poděkovat za jejich výkon a obětavost. Obzvlášť těm, co hrají v Berouně a musí dojíždět na utkání ze svého bydliště až 160 kilometrů ve své režii nebo díky podpoře svých rodičů. O to víc se cení jejich obětavost,“ děkoval doyen berounského ženského hokeje Václav Roztočil a tradičně si posteskl, že hokejistky nepodporuje město Beroun. „Lvice nedostaly od města za poslední léta ani korunu, i když na sport město ročně vydává 5,5 milionu korun. A proto holky: Děkujeme a sláva vám!,“ dodal nadšenec ženského hokeje.

Berounské Lvice - Pardubice 6:2 (3:1, 2:1, 1:0). Branky: 8. Štěpánová, 14. A. Halounová (S. Halounová), 15. S. Halounová (A. Halounová, Voříšková), 28. S. Halounová (Štěpánová), 31. Štěpánová (Genčevová, Štemberová), 47. A. Halounová (S. Halounová, Bejčková) – 14.Kozáková (Holoubková), 33. Hlavatá (Jacková, Karlecová).