BEROUN – BENÁTKY 4:3SN

V první třetině byli hosté jasně lepší a jen díky Furchovi byl stav jen 0:1. V úvodu druhé třetiny pak Beroun ubránil dlouhé oslabení ve třech a vzápětí se v rozmezí devatenácti vteřin prosadili Padělek a Meidl. Medvědi pak měli další šance a těsně před přestávkou přidal Doležal třetí gól. Jenže vedení 3:1 Beroun neudržel. Ve třetí dvacetiminutovce hosté měli tlak a zaslouženě vyrovnali, i když gól Vlacha neměl být uznán kvůli kopnutí puku bruslí. O vítězi nakonec musely rozhodnout nájezdy. V nich kraloval jak berounský brankář Furch, tak i útočníci Padělek s Bártou, kteří překonali Stejskala. „Herně jsme sehráli zatím nejhorší zápas. Jsme rádi za dva body, pro náš mladý tým jsou cenné," uvedl trenér Aleš Totter.

Branky: 25. a rozh. nájezd Padělek, 25. Meidl, 40. Doležal – 6. Dušek, 46. Vlach, 48. Moravec. Vyloučení: 5:2. Bez využití. Třetiny: 0:1, 3:0, 0:2.