Lány - Hořovice B 1:2

Ve slušně hraném utkání se hrál dlouho vyrovnaný hokej. Z těsné výhry se nakonec radovali Hořovičtí, kteří si odvezli do odvety vítězství 2:1.

Branky: Kožíšek - Stros, Holzhamer, vyloučení: 5:3, využití: 0:1, třetiny: 0:0, 1:1, 0:1.

SKP Beroun - Černošice jun. 3:5

Zásluhou obou celků se v Berouně hrálo poměrně kvalitní a zajímavé střetnutí, kterému dominovala výbušnost a rychlost černošického mládí. Zkušený celek domácích neproměnil v utkání nejméně sedm vyložených šancí a když už se podařilo policistům překonat brankáře hostů, pomohla Černošicím ve třech případech branková konstrukce. Po dvou třetinách svítil na tabuli nerozhodný stav 1:1. Hosté o své výhře rozhodli čtyřmi brankami v závěrečném dějství.

Branky: Maleček, Znamenáček, Drda - Hudek 2, Hrom, Ottomanský, Šalamoun, rozhodčí: Tolkner, Kardoš, diváci: 30, třetiny: 0:0, 1:1, 2:4.

Cerhovice - Černošice B 1:3

Poměrně vyrovnané utkání se rozhodlo ve druhém dějství, ve kterém padly všechny čtyři branky. Domácí se v utkání prosadili jen jednou, a na jeden gól se v hokeji vyhrává jen výjimečně. Černošické béčko si tedy odvezlo vítězství 3:1.

Branky: Klečka - Slapnička 2, Matějíčka, rozhodčí: Karda, Kensek, Bernard, diváci: 30, třetiny: 0:0, 1:3, 0:0.

Žilina - Obecnice 8:6

Domácí hokejisté za Obecnicí v první třetině zaostávali a hosté šli do druhého dějství s jednogólovým vedením. Ve druhé části se hra vyrovnala, mírně navrch ale opět měla Obecnice. Jenže ve třetí třetině bylo vše jinak. Žilina působila jako politá živou vodou a nakonec díky pěti trefám domácí otočili divoké utkání na konečných 8:6. Na straně Žiliny se hattrickem blýskli Jančura s Lhotským.

Branky: Jančura 3, Lhotský 3, Šíma, Velc - Hudeček, Štefan 2, Moser, Dvořák 2, vyloučení: 1:3, třetiny: 1:2, 2:2, 5:2.

Rozpis odvet předkola play–off: Obecnice – Žilina (SO – 16.45 – ZS Příbram), Hořovice B – Lány (NE – 17.30 – ZS Hořovice), Černošice jun. – SKP Beroun (SO – 19.00 – ZS Černošice), Černošice B – Cerhovice (NE – 16.30 – ZS Černošice).

Za zmínku určitě stojí, že o postupujícím rozhodne počet bodů, případně součet skóre nebo také vyšší počet vstřelených branek v základní části.