V Chrustenicích mačkala palce rodina trenéra Josefa Jandače, v Berouně balili rodiče Martina Růžičky kufry směr Korea. Ve Zdicích si občas s chutí zakřičel strýc třineckého útočníka Miroslav Porsch.

"Utkání jsem sledoval doma a vůbec mi nevadila doba vstávání. Abych se přiznal, tak jsem se vzbudil sám od sebe hodinu před zápasem," prozradil vlastní nedočkavost Porsch.
V postup samozřejmě věřil. "Zvlášť, když v takovém utkání hraje můj synovec Martin, tak jsem si ani nic jiného nemohl přát. Je to něco krásného zažít takový pocit napětí a nervozity korunovaným postupem do semifinále. I když po neproměněném nájezdu jsem si hlasitě ulevoval, ale to nemůžeme psát do Berounského deníku," přiznal Porsch.

S Martinem Růžičkou je ve spojení. "Vyměnili jsme si pár sms, ale nebylo to nic velkého. Odletěli za ním rodiče Jitka s Romanem a až se vrátí, tak si určitě všichni sedneme a všechno probereme," vyzradil Miroslav Porsch, čímž můžete v pátek po ránu sledovat, jestli rodiče českého útočníka uvidíte v hledišti.

Čeští fanoušci věří v postup přes ruského medvěda."Kdo by nechtěl postoupit! Bude to těžké, ale věřím, že by se to mohlo podařit, moc bych to celému týmu přál," dodal Porsch.