Kromě již avizovaného odchodu útočníka Tvrzníka na hostování do konce sezóny do Litoměřic a odchodu Jana Bessera po základní části na in-line do Španělska, vedení dále nepočítá s obránci Vošmikem a Vejvodou.

Naproti tomu se vedení dohodlo s útočníky Kopeckým a Fiedlerem na jejich působení v Berouně do konce sezóny. Přišel rovněž obránce Jiří Jelínek a v obraně mohou Medvědi dále počítat s možností startů Libora Procházky v případě dohody s ním a s kladenským týmem.

Do útoku navíc Medvědi získali na střídavý start kladenského odchovance a nyní hráče Benešova Michala Kaňku, který je po 26 kolech třetí nejvyšší soutěže jejím nejproduktivnějším hráčem. O tom, zda a kdy nastoupí tento zkušený pětatřicetiletý matador za Medvědy, budou rozhodovat především trenéři Žemlička s Najmanem. K týmu přichází i obránce Bohdan Višňák, který dříve působil v Kadani a Chomutově a naposledy hrál v Šumperku.

Co se týče brankářského postu, byl současný stav rozšířen o možnost startu ústeckého odchovance Martina Volkeho, který v současné době chytá v Litoměřicích. Mužstvo se však bude moci spolehnout především na služby brankáře Cikánka. „Máme příslib od Kladna, že by u nás měl Lukáš Cikánek odchytat většinu zbývajících zápasů,“ řekl k situaci týkající se klíčového postu výkonný ředitel Medvědů Filip Vaněček, který dále potvrdil, že v Berouně zůstane i jeden z dalších klíčových hráčů Richard Diviš. „Richarda Diviše se nám podařilo v Berouně také udržet, což opravdu nebylo jednoduché,“ uzavřel Vaněček.