Spartak Hořovice – HC Příbram B 5:11

Příbramští sice přijeli do Hořovic se šesti juniory, ovšem úvod zápasu jim vyšel skvěle. Po třinácti odehraných minutách bylo utkání prakticky rozhodnuto. Nejprve se v úvodních dvou minutách dvakrát prosadil Mandík, poté sice snížil hořovický Ševčík, jenže hosté dokázali vstřelit v první třetině ještě další tři branky. Dva góly si připsal Kozelka a ve 13. minutě zvyšoval už na 1:5 Filkorn.

Příbram ve svém výborném výkonu pokračovala i ve zbytku zápasu a domácí Spartak inkasoval ještě dalších šest gólů. Hrdinou duelu se stal hostující Mandík, který se gólově prosadil hned pětkrát.

Branky: 3. a 55. Ševčík, 34. Pánek, 56. Sklenář, 57. Skryja – 1., 2., 23., 36. a 54. Mandík, 8. a 12. Kozelka, 13. Filkorn, 34. Hlaváč, 45. Šmerhlovský, 46. Flieger. Vyloučení: 12:11. Využití: 3:4. Diváků: 62. Rozhodčí: Mrázek – Hrčka, Beneš. Třetiny: 1:5, 1:3, 3:3.