Beroun - Hr. Králové 6:2

První třetina patřila jen a pouze domácím hokejistům. Medvědi svého soupeře doslova převálcovali a ukázali, kdo bude kralovat. V deváté minutě se naskytla Medvědům první početní výhoda. Jan Látal v čase 9:21 vystřelil od modré, hostující brankář Luňák však puk nedokázal podržet. Jiří Hašek se bleskurychle zorientoval, vydoloval puk ze skrumáže a otevřel střelou do odkryté klece skoré zápasu – 1:0. Na další gól se nečekalo dlouho. Na začátku 14. minuty tečoval v přesilovce Husákovu střelu Švagrovský za záda bezmocného Luňáka - 2:0. Aby toho pro hosty nebylo málo, tak Hašek v 18. minutě hbitě dojížděl puk v útočném pásmu, přihrál ho křižně do jízdy na Karpova, který špičkou hole tečoval kotouč mezi betony hradeckého brankáře.

Na začátku druhé třetiny se opět prosadili domácí. Luňák opět neměl nahozený kotouč pod kontrolou a Žalčík s přehledem navýšil na rozdíl čtyř branek – 4:0. Více už Filip Luňák nedokázal unést a odjel na střídačku. Medvědi se ale s tímto nečekaným výsledkem doslova nasytili a výrazně zvolnili. A tak se ke slovu dostali i hosté. V polovině zápasu si Hradečtí dokázali šest minut pohrávat s Medvědy, ovšem bez gólové radosti. Ta přišla až ve 40. minutě v přesilové hře hostů. Nedbal po Kadlecově vyhraném vhazování překonal Novotného - 4:1.

V úvodu třetí části mohl hosty dostat zpět do utkání Kadlec, který ale sólo neproměnil. Poslední naděje hostů padla, když se střelou k vzdálenější tyči trefil Besser - 5:1. Poslední hřebíček do rakve Hradeckým pak zatloukl Kupec v 50. minutě prudkým švihem z kruhů – 6:1. To bylo ze strany Berouna po střelecké stránce vše. Do zápisu se gólově zapsali ještě hosté a to jmenovitě Hruška, když z dorážky zkorigoval na konečných 6:2.

Branky a nahrávky: 10. Hašek (Látal), 14. Švagrovský (Husák, Nedvěd), 18. Karpov (Hašek), 24. Žálčík (Knotek), 48. Besser (Pavel, Novotný), 50. Kupec (Nedvěd, Švagrovský) - 40. Nedbal (Kadlec, Hruška J.), 54. Hruška J. (Kadlec). Rozhodčí: Smitka - Svoboda, Štofa. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:2. Diváci: 700. Třetiny: 3:0, 1:1, 2:1.

HC Berounští Medvědi: Novotný F. - Malý, Jebavý, Jelínek, Husák, Látal, Nedvěd, Růžička - Karpov, Vlček, Rudovský - Kupec, Pavel, Besser - Novotný J., Hašek, Hafenrichter - Švagrovský, Knotek, Žálčík