"Zápasy se Slaným jsou vždy hodně vyhecované. Trenér Slaného Kameš nás před časem trénoval a hráči v obou týmech se velice dobře znají, takže nikdo nechce soupeři nechat nic zadarmo. Minulé dvě sezony jsme se Slaným neměli vůbec dobrou bilanci, tak jsme konečně chtěli uspět a navázat na dvě vítezství z předchozích kol krajské ligy," řekl králodvorský Ondřej Šnaidauf, který dodal: "Ačkoliv jsme v zápase prohrávali, dokázali jsme vyrovnat nejen hru, ale i skóre, a potom v samostatných nájezdech rozhodnout. Prohrávali jsme už 0:2, ale brankami Tomáše Bréma a Davida Chládka jsme srovnali. A šlo se do prodloužení a pak do nájezdů. Z pěti nájezdů jsme proměnili dva a soupeř dal gól jen jeden. Za nás své nájezdy proměnili Jakub Mahel a rozhodující potom David Chládek. V naší brance doslova čaroval Martin Černý, vychytal perfektně nejenom nájezdy, ale i během utkání byl neuvěřitelný. Za mě určitě nejlepší hráč Králováku v sobotním zápase."

Králův Dvůr hraje v sobotu od 17 hodin opět doma. "Doufáme, že se nám povede udržet stoupající formu a přidáme další vítězství hned tuto sobotu 30. listopadu, kdy hrajeme doma na zimním stadionu v Berouně proti Mělníku," věří Ondřej Šnaidauf.

Sestava HC Easy Flyers Králův Dvůr proti Slanému:
Brankáři:
Martin Černý, Josef Havel.
Obránci: Jan Veselý, Miroslav Žáček, Ondřej Klimeš, David Chládek, Marek Herna, Jakub Hrdlička.
Útočníci: Tomáš Brém, Milan Piovarči, Patrik Pánek, Martin Hamada, Jiří Veber, Jakub Krásl, Ondřej Šnaidauf, Jakub Mahel, Branislav Djobek, Martin Mikáska, Ondřej Gebhart, Petr Hanzlík.