V utkání krajské ligy deklasovali celek Pracovní zálohy Kladno 9:2, čímž si zajistili definitivně účast v této soutěži i pro další ročník.

Utkání proti PZ Kladno bylo pro Králův Dvůr hodně důležité. „Na utkání žádná speciální příprava neproběhla. Kluci hráli ve středu dohrávku v Neratovicích a ve čtvrtek byl zrušen trénink, takže jsme šli vlastně od zápasu k zápasu. Všichni jsme věděli, o co se hraje, jak je zápas důležitý a zvládli jsme ho na jedničku,“ usmíval se střelec dvou branek Easy Flyers Jakub Krásl.

Jeho příspěvek kvitovali i spoluhráči, kteří jej vyhlásili nejlepším hráčem utkání. Pro Krásla to je zadostiučinění, protože v sestavě Králova Dvora delší dobu scházel. „Chyběl jsem kvůli zranění ramene, které jsem si přivodil v prosinci při utkání proti Vlašimi,“ uvedl kanonýr.

Jeho celek exceloval, když mu vyšel nástup do utkání. „Rozhodla určitě první třetina. Na začátku jsme dali tři rychlé góly, nakonec třetinu vyhráli 6:0 a bylo prakticky po zápase,“ našel rozhodující okamžiky Krásl.

Jak jsme zmínili, sám oslavil návrat do sestavy dvěma góly. „Řekl bych, že z těch dvou byl důležitější můj první gól v zápase na 5:0, který nám dodal klid a zbytek zápasu už jsme si pohlídali,“ vrací se ke gólovému úspěchu Krásl.

Hokejový Králův Dvůr mohl slavit jistotu záchrany. „Je to tak, oslava po utkání proběhla,“ přiznal králodvorský střelec.

Další kolo krajské ligy hraje tým Easy Flyers na ledě HC Příbram v sobotu od 17 hodin.