BEROUN – MOST 3:4

Začátek zápasu žádné ostudě nenasvědčoval. Hosté předváděli víceméně trapný výkon a často se nestačili za přihrávkami domácích ani otáčet. Kdyby v desáté minutě byl stav 5:0, nikdo by nemohl říct ani popel. Jenže prosadil se jen Žalčík. Na 2:0 pak sice zvýšil v 18. minutě Švagrovský, to byl ale od domácích poslední světlý okamžik. Vzápětí předvedl neskutečnou hrubku obránce Barák a do té doby naprosto neškodný Most snížil na 2:1.

Těžko říct, co se dělo o přestávce v berounské kabině, změna oproti prvnímu dějství ale byla do očí bijící. Bojovnost? Zapomeňte. Kombinace? Ale kdepak. Nebezpečné střely? Ani náhodou. Medvědi byli od začátku druhého dějství naprosto trapní a Most otočil stav na 2:3. Domácím nepomohla ani 104 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři. Medvědy nepodržel ani brankář Slipčenko, na kterého šlo za první polovinu zápasu snad šest střel a hosté třikrát slavili gól. S přibývajícím časem se zbytky snahy Medvědů změnily v křeč a totální zmar a fanoušci jen nevěřícně kroutili hlavami.

Branky: 3. Žalčík, 18. Švagrovský, 60. Kupec – 19. Přeučil, 25. Maxa, 26. Charousek, 57. Heinisch. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:2. Rozhodčí: Úlehla. Diváci: 200. Třetiny: 2:1, 0:2, 1:1.