Richard Žemlička (HC Berounští Medvědi): Na začátku jsme chtěli hrát aktivně, napadali jsme ve dvou hráčích. Myslím si, že na začátku zápasu a v průběhu druhé třetiny se nám to dařilo. Paradoxně jsme dali dva góly z brejků. Když jsme pak dostali na 2:1, mužstvo se dostalo pod deku, najednou hráči měli strašný strach o výsledek a začali kupit chyby. Z toho poté vznikl gól na 2:2. Ve třetí třetině jsme se trápili a v 56. minutě jsme dostali gól na 3:2. V závěru jsme tam měli šanci, ale bohužel to nevyšlo.

Jaroslav Pařízek (HC Tábor): Dnes nám přijeli vypomoct Hřebejk a Mertl, určitě byli cítit. Zvedlo to naši kvalitu v útoku. V první třetině hráli domácí velice dobře a pro nás bylo velice důležité, že první třetina skončila jen 1:0. Při některých závarech domácích jejich aktivita, že se dostávali zpoza branky a z rohu rychle do našeho brankoviště, tam byli naši obránci trochu pasivnější. To jsme museli zlepšit. První třetina skončila 1:0, protože jsme udělali chybu v závěru, domácí nám ujeli dva na jednoho a vyřešili to výborně rychlou přihrávkou a rychlým zakončením, že se to prakticky nedalo ubránit. Ve druhé třetině jsme se zlepšili, začali jsme víc bruslit. Udělali jsme ale chybu po sedmiminutovém tlaku, kdy jsme domácí prakticky nepustili ze třetiny, ale ztratili jsme puk a z brejku dva na jednoho jsme dostali druhý gól. To nás ale nepoložilo, dali jsme dva slepené góly a zápas začínal znova. Ve třetí třetině jsme byli aktivnější a zaslouženě jsme dali vítězný gól. Měli jsme v koncovce trochu více štěstí, ale myslím, že aktivitou jsme tomu šli trochu víc naproti.