Beroun–Havl. Brod 1:3

Medvědi začali zápas aktivně. Hned v úvodu měli výhodu přesilovky při vyloučení Pavlíka, ale v koncovce si počínali zatím bezradně. Na konci 5. minuty šel za katr na dvě minuty berounský Kupec a toto vyloučení se ukázalo pro domácí jako výhoda. Skvělou práci Jiřího Novotného v rohu kluziště zúročil ve vedoucí gól Ladislav Slížek, který se trefil k tyčce. Berounský útočník čekal na svoji premiérovou letošní trefu až do jedenáctého kola.
Ve druhé třetině dokázali Rebelové Medvědy dokonale zaskočit svoji střeleckou produktivitou a povedlo se jim zápas otočit. První trefu obstaral ve 26. minutě Holec, jemuž se povedlo ideálně poslat puk pod horní tyčku Štelmachovy klece - 1:1. O šest minut později Třetina po nedorozumění berounské obrany poslal puk přesně k pravé tyčce - 1:2.

Medvědi působili mátožně a ospale, nedařila se jim kombinace a když už se dostali do střelecké pozice tak třeba ve 36. minutě po ideální Novotného nahrávce minul puk před Nerudovou brankou Pavel. Do poloviny třetí třetiny měli Medvědi výhodu tří přesilovek, ale naložili s nimi prachbídně. Naopak v 56. minutě ujel při početní výhodě hostů Ondráček a bylo rozhodnuto - 1:3.

Branky: 7. Slížek – 26. Holec, 32. Třetina, 56. Ondráček. Rozhodčí: Petružálek – Hynčica, Mašek.Vyloučení: 7:9. Využití: 0:2. Oslabení: 1:0. Diváků: 700. Třetiny: 1:0, 0:2, 0:1.

HC Berounští Medvědi: Štelmach – Gudas, Martinec, Malý, Šmach, Kořínek, Vaněček – Tvrzník, Šinágl, Šaffer – Pavel, Slížek, Novotný – Kupec, Křesťan, Vlček – Kica, Stieler, Kubica. Trenéři Vejvoda a Setíkovský.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Neruda – Vyhlídal, Pavlík, Špelda, A. Jelínek, Šulc, Rusnák, Borůvka, Soldán - Borovanský, Třetina, T. Svoboda – Endál, Holec, Ondráček – Němec, Stromko, Varga – Kraučuk, Dušátko, Wurm. Trenéři Novák a R. Svoboda.

Miloslav Růžička