Vrchlabí – Beroun 2:3 pp
Lední hokej, 1. liga

Beroun v zápase na ledě Vrchlabí šel do vedení ve 13. min., kdy nájezd dvou na jednoho ukázkově po Hafenrichterově příhře zakončil Tůma.

Ve druhé části pak nejprve ve 36. min. domácí vyrovnali Rusnákem, který zpoza branky překvapil Furcha, ale za Beroun rychle odpověděl Rudovský, který se trefil z prostoru mezi kruhy přesně nad beton gólmana Koutského.

Ve 47. min. pak mohli Medvědi odskočit na rozdíl dvou branek, jenže Švagrovský po přihrávce Kupce v nájezdu dva na jednoho netrefil branku domácích. A tak přišel trest v podobě dělovky Pácala od modré čáry, která vymetla růžek Furchovy klece. V 54. min. pak zahodil stoprocentní příležitost Pavel a na druhé straně trefil břevno berounské branky Kubeš. Branka nepadla a šlo se do prodloužení.

V něm se Medvědi provinili proti pravidlům. Husák šel pykat za podražení na trestnou lavici. O chvíli později jeden z Medvědů znovu fauloval a rozhodčí ponechali domácím výhodu. Jenže Krakonoš jakoby nepřál domácím a namíchal kouzelné bylinky, protože v té chvíli přišel rozhodující okamžik zápasu.

Koutský odjel z branky a domácí se dostali do útočného pásma, kde Tvrdek přihrával na modrou Kubešovi, který ale puk nezpracoval a ten nakonec doletěl až do domácí branky. Rozhodčí se pak dlouho nemohli shodnout na střelci, naonec byl kuriózní gól připsán brankáři Berouna Dominiku Furchovi, který se dotkl z Berouňanů puku poslední.

Branky a nahrávky: 36. Rusnák (Filip, Tvrdek), 48. Pácal (Filip, Tvrdek) - 13. Tůma (Hafenrichter), 37. Rudovský (Pacovský), 64. Furch.
Rozhodčí: Vampola - Reich, Svoboda. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 1280. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:0 - 0:1.

HC Vrchlabí: Koutský - Matějíček, Pácal, Bendík, Chaloupka, Poživil, Mocek, Hanzl, Čížek - Tvrdek, Filip, Rusnák - Kubeš, Bláha, Látal - Urban, Hubáček, Beck - Bezouška, Zíma, Drábek. Trenér: Řeháček.

HC Berounští Medvědi: Furch - Nedvěd, Husák, Jelínek, Růžička, Jebavý, Látal, Malý, Hertl - Vlček, Švagrovský, Kupec - Pavel, Novotný, Besser - Pacovský, Hašek, Rudovský - Hafenrichter, Žalčík, Tůma. Trenéři: Žemlička, Doležal.