Olomouc - Beroun 2:1 SN

Lední hokej, 1. liga

Nejdříve se Medvědi dostali do vedení, když berounský Stieler byl v úniku zahákován olomouckými obránci a rozhodčí nařídil trestné střílení na Žigárdyho. Toho se ujal Jaroslav Nedvěd a střelou mezi betony proměnil. V druhé třetině Olomouc srovnala, když střelu domácího Slížka tečoval Tomáš Zbořil. Pro exberounského Slížka to byl první kanadský bod v dresu Olomouce. Opět se tedy zápas dostal až do samostatných nájezdů, ve kterých se povedlo skórovat jen domácímu Milanu Ministrovi ve čtvrté sérii a bonusový bod tedy putoval domácím.
Branky: 36. Zbořil (Slížek, Čuřík), nájezd Ministr - 7. Nedvěd. Vyloučení: 3:8, Využití: 0:1, Diváků: 1800. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0, 0:0 - 1:0. Rozhodčí: Hribik - Brabec, Chocholouš.
HC Berounští Medvědi: Altrichter - Braniš, Kameš, Malý, Martinec, Nedvěd, Šmach, Vaněček - Besser, Bessonov, Horčička, Kubica, Kupec, Křesťan, Novotný, Pavel, Sakrajda, Stieler, Šinágl, Vlček. Trenér: Vejvoda.

Autoři: David Havlík, Jan Bežó ml.

Martin Altrichter se připravuje na samostatné nájezdy. Foto: Martin Pátek

V sobotu se střetli na hořovickém zimáku žáci při dalším turnaji, večerní šlágr dospělých mezi Žebrákem a Lány skončil 3:3. Foto: Jan Bežó ml.