Beroun – Písek 2:1
Jak ukazuje výsledek, gólů mnoho nepadlo, ale diváci viděli množství šancí. Jenže v brankách stáli dva velmi dobří gólmani. Jak Furch na domácí, tak Přikryl na hostující straně předvedli výtečné zákroky a především hráči Písku musí svému brankáři děkovat, že neodjeli s větším přídělem. První branku vstřelil Beroun v 15. minutě, kdy trojice Besser, Klhůfek a Vlček vytvořila závar před brankou hostů a posledně jmenovaný otevřel skóre – 0:1.
Druhá třetina rozhodla o výsledku. Nejprve napřáhl Vráblík k ráně od modré čáry, ale Furch byl jistý. Jenže po chvíli se odražený puk dostal k Bělohlavovi, který jej pohotově uklidil do sítě – 1:1. Ještě než se vše uklidnilo, dostal se po deseti vteřinách ke slovu Přindiš, který vysunul Formana a ten, ač neměl jednu rukavici, dokázal najít skulinku mezi Přikrylovými betony – 2:1. A byla to branka vítězná, když Rubešovu ránu v dalším průběhu zastavila tyčka. V závěrečném tlaku vypomohl Furchovi výborným zákrokem Nedvěd, který skočil pod hůl Polodny a odehrál tak puk do bezpečí. Závěrečná powerplay hostům vyrovnání nepřinesla a Medvědi se mohli právem radovat ze zisku tří bodů.

Branky: 15. Vlček, 24. Forman - 23. Bělohlav. Rozhodčí: Humpolíček. Vyloučení: 7:8, navíc M. Heřman (Beroun) na 10 minut. Využití: 1:1. Diváků: 632. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:0.
HC Berounští Medvědi: Furch – Špelda, Soldán, Sobotka, Nedvěd, Jebavý, Přindiš, Barák - Vlček, Besser, Klhůfek - Stromko, Švagrovský, Hašek - Rubeš, Milfait, Heřman - Malý, Vaněk, Forman.

Beroun hraje už dnes od půl šesté v Benátkách nad Jizerou a doma hraje o sváteční středě s Havlíčkovým Brodem již od 17 hodin.