Příbram – Kr. Dvůr 2:1 SN
Utkání začalo velmi opatrně na obou stranách. V průběhu první třetiny se domácí dostali do několika přečíslení a až v samém závěru se individuálně prosadil příbramský Valášek, který zaslouženě poslal domácí do vedení – 1:0. Ani hosté nezůstávali pozadu, jenže branka jakoby byla zakletá.
Bez branek skončila prostřední část, ve které byla k vidění hra ve velmi vysokém tempu a králodvorští hokejisté od poloviny utkání pomalu přebírali iniciativu, jenže trefovali pouze dobře chytajícího Vávru. Brankáři na obou stranách byli nejlepšími hráči utkání. Oba inkasovali po jedné brance v základní hrací době, když za hosty se prosadil v 50. min Cífka, který nádherně zužitkoval nahrávku od Fišera – 1:1. Výbornou obranu a rychlý přechod do útoku předváděla obě mužstva, a tak visel gól nad oběma brankami. To se však do 60. min. nepovedlo, takže přišly na řadu samostatné nájezdy.
Letos jeli hráči Králova Dvora tuto dovednostní vložku již potřetí a ani jednou se jim nepodařilo vstřelit gól, nepovedlo se to ani v Příbrami. Takže stačila trefa Máchy na zisk dvou bodů pro domácí Příbram. Hosté však stále atakují čelo krajské ligy.

Branky a nahrávky: 20. Valášek – 50. Cífka (Fišer), rozhodující nájezd: Mácha. Vyloučení: 7:7. Rozhodčí: Formánek – Fruhauf, Bernard. Diváci: 146. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1 - 1:0.
HK Králův Dvůr: Krejčí, Prošek, Vejvoda O., Vacek, Vejvoda J., Landa, Rákosník, Hamada, Eitler, Fišer, Křesťan, Novotný, Brodan, Komenda, Kardoš, Cífka, Houba, Šnaidauf.

Foto: ilustrační