Kralupy – Králův Dvůr 6:5 sn
Lední hokej, krajská liga
V úvodu udělali domácí hráči několik chyb, ale hosté je nedokázali potrestat, když brankář Koblischke pokryl všechny jejich nepříjemné střely. Domácí se pak vzpamatovali a začali hrát jednoduše a důrazně. Ovoce svého snažení sklidil nejprve v deváté minutě Justa a minutu po něm i Hořák.
Ve druhé třetině hosty nakopla vyloučení, kterých se domácí hráči oproti svému záměru nevyvarovali. I když zkušení hosté nevyužili všechny své přesilovky, dostali se při nich do tempa a převzali iniciativu. Záhy tak bylo nejen vyrovnáno, ale v závěru třetiny hosté odskočili dokonce na rozdíl dvou branek.
Domácí ale nesložili zbraně, a to ani po páté brance soupeře, která přišla hned ze začátku třetí třetiny. Hosté ale postupem času přestali domácímu tempu stíhat a přišly i jejich fauly. Dvojnásobnou přesilovku proměnil v gól Hořák, který při následujícím vyloučení soupeře pět minut před koncem dovršil hattrick, a domácí mohli začít doufat.
Minuty ale utíkaly, domácí tlak sice sílil, ale z protiútoků hrozili i hosté. Napětí na domácí střídačce proměnila v jásot až střela Litomyského v čase 59:35. Kralupští si tak podruhé v řadě dali přídavek v podobě samostatných nájezdů.
Koblischke i hostující Vítkovský tentokrát své branky začarovali a první gól padl až v šesté sérii z hole hostujícího Křesťana. Za domácí odemkl bránu Litomyský. Když pak Křestan ve svém třetím nájezdu neuspěl a Brindzej naopak ano, mohli domácí slavit velký obrat. Soupeři navíc v tabulce odskočili na rozdíl tří bodů na osmé místo, Králův Dvůr je desátý.

Brankář HK Králův Dvůr Vítkovský obdržel od Kralup stejný počet pět branek jako jeho protějšek Koblischke. V samostatných nájezdech byl domácí brankář úspěšnější. Foto: HK Kralupy