Ml. Boleslav B - Kr. Dvůr 7:5
Lední hokej, krajská liga

Utkání se začalo hrát ve velmi rychlém tempu. První branku vstřelili hosté hned ve třetí minutě. Domácí odpověděli v šesté minutě, kdy hned první střela na branku prošla ,až do sítě – 1:1. Králodvorští po dvou minutách opět zvýšili a znovu se ujali vedení – 1:2. Boleslavští se však opět dostali ke střele a znovu po nejistém zákroku brankáře hostí srovnali – 2:2. I přes tuto skutečnost, že králodvorský brankář neměl svůj den, hráli hosté naplno a to se vyplácelo. Do konce třetiny se znovu prosadil, už potřetí, první králodvorský útok a znovu hosté vedli o jednu branku – 2:3.

Ve druhé třetině vše pokračovalo obdobně. Domácí nejprve na jejím začátku jednoduše srovnali a Králodvorští o několik minut znovu zvýšili. Před koncem třetiny přišla dvě vyloučení na straně hostí a domácí toho náležitě využili. Dvěma brankami otočili skóre ve svůj prospěch – 5:4.

I ve třetí části se hrálo velice rychlé, pěkné a vyrovnané utkání, ve kterém se Králodvorští za žádnou cenu nevzdávali a v polovině této třetiny srovnali – 5:5. Už v nejednom utkání Králodvorští ztratili možný zisk bodů v posledních vteřinách utkání a nebylo tomu jinak ani v sobotu. I když výkon, který hosté podali, byl minimálně na remízu, přišla poslední minuta, ve které se domácím podařilo vstřelit branku – 6:5. V posledních vteřinách Králodvorští získali útočné pásmo a po vyžádaném oddechovém čase nastoupili bez brankáře do hry v šesti hráčích. Ani tehdy nestálo štěstí na straně hostů, když po nevyhrané buly se kotouče ujali Boleslavští a střelou téměř pře celé kluziště do prázdné klece upravili na konečných 7:5.

Branky: Kolner, Hart, Ficek, Kejmar, Klikar, Bílek, Vondrlík – Pichlík, Matula 2, Landa, Cífka. Rozhodčí: Mrázek – Dolák, Doubner. Vyloučení: 6:2. Využití: 2:1. Diváků: 56. Třetiny: 2:3, 3:1, 2:1.