Hr. Králové - Beroun 3:2p

Hokejisté Berouna nastoupili v rámci jedenáctého kola první ligy na ledě Hradce Králové, který byl jasným favoritem. Středočeši ho však zaskočili skvělým úvodem, kdy šli brankami Luňáka a Karpova v sedmé minutě do dvoubrankového vedení. Pak však vrátil domácí do zápasu svou první letošní brankou Roubík. Ve druhém dějství domácí na ledě kralovali a Beroun inkasoval pouze jednou díky skvělému výkonu Přikryla. Ve třetí třetině se Medvědi zlepšili a hrála se vyrovnanější partie. Beroun v ní nevyužil přes minutu dlouhou dvojnásobnou přesilovku. V prodloužení se při vyloučení Tvrzníka prosadil Volráb a získal pro domácí bod navíc za výhru v nastavení 3:2.

Beroun hrál ve složení: Přikryl - Malý, Nedvěd, Růžička, Braniš, Vojta, Cuník, Vošmik - Švagrovský, Mrňa, Rudovský, Krätzer, Karpov, Tvrzník, Besser, Vlček, Kupec, Slaba, Luňák Lukáš, Pavel.