Hr. Králové – Beroun 4:2
Beroun nastoupil do utkání v Hradci Králové se Slipčenkem v brance a v útoku bez Micky, který se vrátil na Slavii. Místo něj s v berounském dresu objevil poprvé v sezóně Dmitrij Jaškin, další kvalitní a perspektivní hráč pražské Slavie. Medvědi byli v první třetině aktivnější než domácí hráči, ale nepodařilo se jim několik příležitostí přetavit ve vedoucí branku. Byli to naopak Hradečtí, kteří se v polovině prvního dějství dostali do vedení. Slipčenka překonal střelou od modré čáry v početní výhodě Poživil. V dalším průběhu první třetiny byli znovu lepší Medvědi, jenže vyrovnat se jim nepodařilo.
Do druhé dvacetiminutovky nastoupili lépe domácí, kteří si vytvořili několik šancí. Slipčenko ale odolával a kapituloval až v začínající 25. min., kdy ho překonal Budínský. O dvě minuty později se radovali i Medvědi, obránce Barák nahodil puk na hradeckou klec a puk prošel až za záda jinak bezchybného Čecha v domácí brance. V polovině druhé třetiny to ale bylo opět o dvě branky. Slipčenka překonal ve hře 4 na 4 Koudelka, který se trefil pěkně pod horní tyčku jeho branky. Hradec dvoubrankové vedení udržel až do konce druhé třetiny a mohl dokonce vedení navýšit, ale Budínský ve vyložené příležitosti netrefil odkrytou berounskou branku.
Ani do třetí třetiny nevstoupil Beroun dobře. Po několika šancích domácí zvýšili na rozdíl tří branek. Ve 46. min. prostřelil Slipčenka Macháň a berounský gólman se nechal vystřídat. Zastoupil ho Daniel Kareš, který už branku nepustil. Berounu se ale podařilo jen snížit z role Malého na 2:4. Další branka už nepadla a znamená to, že Medvědi si opět venku nepřipsali ani bod.
Dnes Medvědi přivítají na svém ledě od 18 hodin celek HC Olomouc.

Za Medvědy nastoupil v Hradci Dmitrij Jaškin a takto si osedlal jednoho ze soupeřů. Foto: Stanislav Souček