Most – Beroun 3:2
Most se ujal vedení v první dvacetiminutovce, ve které dokázal využit dvojnásobnou početní výhodu. Aktivním Medvědům se podařilo vyrovnat až v úvodu druhé třetiny z hole Doležala, ale pak přišla branka na 1:2, kterou domácí hráči vsítili dokonce ve vlastním oslabení, když využili spolupráci bratři Bauerové. Když do konce druhé třetiny zvýšili mostečtí brankou Tauše na 3:1, nevypadlo to s Medvědy vůbec dobře.
V poslední třetině se Beroun snažil zápas zdramatizovat, ale to se mu nakonec povedlo až v 55. minutě, kdy snižoval v početní výhodě Stromko na 2:3. Jenže v závěru už výborného Valenta v domácí brance Beroun překonat nedokázal. Medvědi svého soupeře sice přestříleli v poměru 45:25, byli lepším týmem, udělali ale dvě velké chyby a domácí hráči bojovností nedovolili vyrovnat.
Medvědi přivítají již dnes na berounském ledě od 18 hodin silný celek Hradce Králové.

Jiří Doležal: „Myslím si, že jsme dnes byli lepším týmem, ale prohráli jsme proto, že jsme udělali dvě hrubé chyby. Domácí toho dokázali využít. Nezbývá mi nic jiného, než jim pogratulovat ke třem bodům. My jsme je dnes bohužel ztratili.“