Hodiny ukazovaly pár minut do jedenácté dopolední a na zimním stadionu v Berouně se místní prvoligoví hokejisté poprvé po letní přestávce představili na ledě. Medvědi měli na programu dobrovolný trénink, kterého se zúčastnili tři brankáři a čtrnáct hráčů do pole. Mezi nimi nechyběl ani výkonný ředitel Medvědů Filip Vaněček, který po uplynulé sezoně ukončil hráčskou kariéru a nyní působí ve vedení klubu.

Na led tehdy vyjel také zkušený obránce Jaroslav Nedvěd a berounský zimní stadion si vyzkoušel i ostřílený Jiří Zelenka, který se zkusí prosadit do kádru Medvědů. K vidění byly i další známé tváře. Jmenovat můžeme například brankáře Štelmacha, obránce Braniše nebo útočníky Kupce, Pavla a Švagrovského.

Po krátkém rozbruslení a rozcvičení se hráči věnovali především střelbě, nájezdům a na řadu přišlo také tradiční bago. Mírná komplikace přišla zhruba po patnácti minutách tréninku, když se po tvrdé střele vysypalo plexi sklo za brankou. Po odklizení střepů trénink vzápětí pokračoval. Těsně před polednem dobrovolný trénink Medvědů skončil.

Skupina Sergent Pépére s sebou přivezla francouzskou směsici jazzu, cirkusové, balkánské a orientální hudby
Z ARCHIVU: Sergent Pépére a afričtí bubeníci předvedli v Berouně show