Petr Rosol (HC Ústečtí Lvi): Nehodnotí se mi to dobře, ztratili jsme tu dva body. Domácí vytěžili z minima maximum. Stálo při nich trošku štěstí a udělali dva body. Náš výkon nebyl nejhorší, ale bohužel hokej se hraje na góly a ty dnes dával víc soupeř. Věděli jsme, že Beroun doma ještě neprohrál. Připravovali jsme se na to, bohužel ale domácí měli dobrou obranu podpořenou dobrým gólmanem. Chybělo nám i trochu štěstí. Fanoušci se vloni trochu namlsali. V minulé sezoně jsme vyhráli základní část se sedmnáctibodovým náskokem. Lepilo nám vše, na co jsme sáhli, měli jsme i ohromné štěstí. Každá sezona nebo část sezony ale taková není. Výsledky zatím tak hrozné nejsou, jen jednou jsme prohráli v základní hrací době 3:2. Kluci bojují, ale zatím nám to moc nelepí. My nepotřebujeme, aby nám to lepilo koncem října. Potřebujeme aby nám to lepilo v březnu a popřípadě v dubnu.

Richard Žemlička (HC Berounští Medvědi): Věděli jsme, že přijede velice kvalitní soupeř. Potvrdili i na ledě, že mají vynikající mužstvo. Musím souhlasit s kolegou, že jsme z minima vytěžili maximum. V nájezdech jsme byli šťastnější, a to i zásluhou Dominika Furcha, který odchytal další výborné utkání. Se štěstím jsme zvítězili, na to se ale historie ptát nebude. Myslím si, že až na prvních pět minut a prvních pět minut druhé třetiny jsme byli zakřiknutí a připadalo mi to, že jsme se báli hrát. S postupem času se to trochu stabilizovalo. Ale soupeř byl lepší, to musíme přiznat. Vzadu jsme to odehráli dobře, vyložených šancí soupeř tolik neměl, ale tlak měli dlouhodobě. Druhou třetinu jsme se soupeřem hráli nahoru, dolů. S takto kvalitním soupeřem to hrát nemůžeme, protože dokáže okamžitě využít naše chyby. My jsme dělali hodně chyb na modrých čarách. Z toho pramenily šance soupeře. Mužstvo tak kvalitní není, zase nás ale zdobí bojovnost a kvalitní obrana.