Kladno – Žebrák 2:9

Hokejisté Žebráku podali na půdě Kladna výborný výkon a po většinu zápasu měli navrch. Hosté vedli již po první třetině 4:1, což podpořili skvělým výkonem i ve druhé části. Před třetí třetinou již vedl Spartak 7:1 a o vítězi bylo rozhodnuto.

Nakonec svěřenci trenéra Františka Krejčího po výborném výkonu deklasovali Důl Kladno 9:2. Hattrickem se na vítězství Žebráku podílel Jícha. Pokud Žebrák v odvetě uhraje alespoň remízu, bude moct slavit postup do finále. V případě, že v neděli vyhraje kladenský celek, budou o postupujícím rozhodovat samostatné nájezdy.

Branky za hosty: Jícha 3, Foltýn, Belda, Vokáč, Kučera, Rambousek, Kundrát. Třetiny: 1:4, 0:3, 1:2.

Žebrák: Miler – Jícha, Kroc, Bělský, Vokáč, Foltýn, Belda, Heger K., Kučera, Rambousek, Hájek, Heger M., Kundrát, Špička.

Ve druhém semifinále se střetly celky Černošic B a Solopysk. Černošice se ve druhém dějství ujaly vedení 2:0 a i když ve třetí třetině hosté dvěma góly zápas zdramatizovali, nakonec se z vítězství 3:2 radovaly Černošice B.

O víkendu jsou na programu odvety semifinále. Žebrák hostí v neděli od 10.45 hodin na berounském zimním stadionu celek Důl Kladno. Zápas Solopysky – Černošice B se odehraje v sobotu od 16.30 hodin na zimním stadionu v Černošicích.