Situací v tabulce ještě více zamíchala kontumace utkání Příbram – Obecnice. To bylo kontumováno 5:0 ve prospěch hostů kvůli neoprávněnému startu hráče na straně domácích. Celek Příbrami se ovšem odvolal a celá kauza ještě bude mít dohru. Každopádně kontumování výsledku poslalo Obecnici do čela tabulky meziokresního přeboru.

Příbram – Žebrák 5:6

Hosté po většinu utkání dotahovali těsné vedení domácího celku. Ještě čtyři minuty před koncem Žebrák prohrával 5:4, pak ale Rambousek vyrovnal na 5:5 a v poslední minutě zajistil vítězství hostům Jícha.

Branky: Stránský 2, Jančík, Staňo, Šťastný – Mencl 2, Jícha 2, Kučera, Rambousek. Vyloučení: 10:5. Rozhodčí: Chlumský, Kolář. Třetiny: 2:1, 2:3, 1:2.

Obecnice – Hořovice B 14:5

Utkání se rozhodlo již v první třetině, kterou domácí vyhráli drtivě 7:1. Poté se hrál vcelku vyrovnaný hokej a domácí si s přehledem hlídali svůj náskok. Oba celky si ve střetnutí vyzkoušely trestné střílení, zatímco domácí jej proměnili, hosté neuspěli. V dresu domácích se hattrickem blýskli Dvořák s Novotným. Na straně Hořovic B zaznamenal čtyři přesné trefy Sládek.

Branky: Dvořák 3, Novotný 3, Veselý 2, Střeska J. 2, Hochmann, Střeska T., Hudeček, Procházka – Sládek 4, Šťastný. Vyloučení: 8:7. Diváků: 30. Rozhodčí: Chlumecký, Kolář. Třetiny: 7:1, 3:2, 4:2.

HC Lány – SKP Beroun 6:4

Policisté pomýšleli na půdě Lán dlouho na první body v letošní sezoně. Po první třetině vedli 4:3 a před třetí dvacetiminutovkou byl stav nerozhodný 4:4. Vlastní nedisciplinovaností se ovšem policisté připravili o šanci na výhru. Domácí vstřelili ve třetí části gól v početní výhodě i v oslabení a dokráčeli k první výhře v soutěži

Branky: Štross M., Štoss P., Husák, Slánička, Bergmann, Rebeka – Hipča 2, Rendla, Ksandr. Třetiny: 3:4, 1:0, 2:0.

Důl Kladno – Cerhovice 4:2

Hokejisté Cerhovic utrpěli na půdě Kladna první porážku v soutěži.

8. SKP Beroun⋌3 0 0 3  7­:16 0

Program následujícího kola: HC Lány – Spartak Hořovice B (SO – 16.15 – ZS Kladno), Spartak Žebrák – Slavoj Obecnice (SO – 20 – ZS Hořovice), Sokol Cerhovice – HK Příbram (PÁ – 19 – ZS Hořovice), HC SKP Beroun – HC Důl Kladno (NE – 14 – ZS Beroun).