Žebrák rozhodl v poslední minutě utkání

Kladno, Příbram - O víkendu se odehrálo třetí kolo hokejového meziokresního přeboru mužů. Všichni zástupci berounského okresu tentokrát cestovali na půdu soupeřů. Zde se dařilo jen celku Žebráku, který o své výhře nad Příbramí rozhodl v poslední minutě zápasu.

1.12.2009 1

Hokej - meziokresní přebor: SKP Beroun - Příbram AFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Situací v tabulce ještě více zamíchala kontumace utkání Příbram – Obecnice. To bylo kontumováno 5:0 ve prospěch hostů kvůli neoprávněnému startu hráče na straně domácích. Celek Příbrami se ovšem odvolal a celá kauza ještě bude mít dohru. Každopádně kontumování výsledku poslalo Obecnici do čela tabulky meziokresního přeboru.

Příbram – Žebrák 5:6

Hosté po většinu utkání dotahovali těsné vedení domácího celku. Ještě čtyři minuty před koncem Žebrák prohrával 5:4, pak ale Rambousek vyrovnal na 5:5 a v poslední minutě zajistil vítězství hostům Jícha.

Branky: Stránský 2, Jančík, Staňo, Šťastný – Mencl 2, Jícha 2, Kučera, Rambousek. Vyloučení: 10:5. Rozhodčí: Chlumský, Kolář. Třetiny: 2:1, 2:3, 1:2.

Obecnice – Hořovice B 14:5

Utkání se rozhodlo již v první třetině, kterou domácí vyhráli drtivě 7:1. Poté se hrál vcelku vyrovnaný hokej a domácí si s přehledem hlídali svůj náskok. Oba celky si ve střetnutí vyzkoušely trestné střílení, zatímco domácí jej proměnili, hosté neuspěli. V dresu domácích se hattrickem blýskli Dvořák s Novotným. Na straně Hořovic B zaznamenal čtyři přesné trefy Sládek.

Branky: Dvořák 3, Novotný 3, Veselý 2, Střeska J. 2, Hochmann, Střeska T., Hudeček, Procházka – Sládek 4, Šťastný. Vyloučení: 8:7. Diváků: 30. Rozhodčí: Chlumecký, Kolář. Třetiny: 7:1, 3:2, 4:2.

HC Lány – SKP Beroun 6:4

Policisté pomýšleli na půdě Lán dlouho na první body v letošní sezoně. Po první třetině vedli 4:3 a před třetí dvacetiminutovkou byl stav nerozhodný 4:4. Vlastní nedisciplinovaností se ovšem policisté připravili o šanci na výhru. Domácí vstřelili ve třetí části gól v početní výhodě i v oslabení a dokráčeli k první výhře v soutěži

Branky: Štross M., Štoss P., Husák, Slánička, Bergmann, Rebeka – Hipča 2, Rendla, Ksandr. Třetiny: 3:4, 1:0, 2:0.

Důl Kladno – Cerhovice 4:2

Hokejisté Cerhovic utrpěli na půdě Kladna první porážku v soutěži.

8. SKP Beroun⋌3 0 0 3  7­:16 0

Program následujícího kola: HC Lány – Spartak Hořovice B (SO – 16.15 – ZS Kladno), Spartak Žebrák – Slavoj Obecnice (SO – 20 – ZS Hořovice), Sokol Cerhovice – HK Příbram (PÁ – 19 – ZS Hořovice), HC SKP Beroun – HC Důl Kladno (NE – 14 – ZS Beroun).

Autor: Jan Vildmon

1.12.2009 VSTUP DO DISKUSE 1

Zdice se rozhodly obnovit zeleň ve městě

ŠŤASTNÁ maminka Daniela Kučerová chová v náručí dceru Lucii, kterou přivedla na svět 8. prosince 2017. Holčička v ten den vážila 3,14 kg a měřila 48 cm. Doma v Újezdu u Hořovic na Lucinku čekali tatínek Josef a sestřička Verunka (3,5) Karkošovi.
16

FOTOGALERIE: Prosincoví novorozenci se představují

AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Ze všech zimních nástrah na motoristy (a vlastně obecně na všechny), je jednou z nejhorších takzvaný „černý led“. Ten je totiž skoro nerozpoznatelný, ale strašlivě kluzký, což může způsobit velkou spoustu nemilých situací. Znáte taková ta videa, kdy se auta se zabržděnými koly nekontrolovaně kloužou jako saně? Tak přesně to umí černý led.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Střední Čechy – Nejfrekventovanější výskyt akutních respiračních infekcí zůstává ve středních Čechách na Příbramsku, naopak nejnižší nemocnost se z Kladenska během uplynulého týdne přesunula na Kolínsko. Nadále platí, že situaci lze označovat jako klidnou a nijak nevybočující ze zkušeností uplynulých let. Údaje praktických lékařů a pediatrů sice ukazují, že nemocnost zvolna stoupá – to je však v tomto ročním období obvyklé.