Cerhovice – Lány 2:6

Po vcelku vyrovnané první polovině zápasu převzali otěže hosté, kteří si nakonec připsali hladkou výhru.

Branky: Mostecký, Bauer – Štross 2, Rebeka, Kuna, Šafránek, Michl. Rozhodčí: Lukavský, Karda. Diváci: 30. Třetiny: 1:1, 0:2, 1:3

Žebrák – SKP Beroun 7:5

V okresním derby byl k vidění kvalitní hokej. Na úvodní gól žebráckého Jíchy odpověděli policisté brankami Hipčy a Machače. Žebrák poté sice vyrovnal na 2:2, hosté ale opět šli do vedení. Ve 14. minutě se trefil Cibar a bylo to 2:3. Jenže vzápětí domácí opět srovnali krok po gólu Rambouska. Jenže skóre se měnilo i v 16. minutě a policisté šli opět do vedení – 3:4. Tento stav také vydržel do konce první třetiny. Ve druhé dvacetiminutovce jasně kraloval Žebrák, který čtyřmi brankami otočil skóre na 7:4. Policisté mohli také skórovat, doplatili ale tradičně na slabou koncovku. Ve třetí části se hosté snažili zápas zdramatizovat, domácího brankáře ale dokázal překonat jen Jakub Ksandr a Žebrák tak nakonec vyhrál 7:5.

Branky: Jícha 3, Belda, Rambousek, Urban, Foltýn – Machač 2, Hipča, Cibar, Ksandr Jak. Vyloučení: 4:6. Diváci: 70. Rozhodčí: Kučera, Bernard. Třetiny: 3:4, 4:0, 0:1.

Hořovice B – Důl Kladno 4:5

Hosté byli favoritem střetnutí a po boji si také odvezli výhru.

Slavoj Obecnice – HK Příbram 8:6

Derby dvou celků z Příbramska přineslo nejen přestřelku, ale i řadu trestů. Po dvou vyrovnaných třetinách rozhodla Obecnice o své výhře čtyřmi brankami ve třetí části.

Branky: Veselý 2, Hochmann 2, Kubista Josef, Ureš, Kubista Jan, Procházka – Abrhám 2, Charvát, Horák, Lukšan, Eliášek. Vyloučení: 13:9. Třetiny: 2:2, 2:3, 4:1.

1. Žebrák ⋌ 7 6 1 0 41:23 13

2. Důl Kladno⋌ 8 5 2 1 45:30 12

3. Obecnice⋌ 9 5 1 3 45:37 11

4. Lány ⋌8 4 0 4 35:32  8

5. Cerhovice⋌ 7 4 0 3 28:29  8

6. Příbram ⋌7 2 0 5 33:38  4

7. SKP Beroun⋌ 7 1 0 6 24:30  2

8. Hořovice B ⋌7 1 0 6 34:57  2