Žebrák – Důl Kladno 7:5

V první třetině šlágru měli domácí navrch a v 9. minutě je také Foltýn poslal svou trefou do vedení. V závěru první třetiny pak zvýšil Urban na 2:0 pro Žebrák. Jenže hosté nesložili zbraně. Do druhé třetiny vlétlo Kladno jako uragán a ve 23. minutě bylo po gólech Štechmillera a Andrýska vyrovnáno – 2:2. Poté mohli diváci sledovat nejen kvalitní hokej, ale také gólovou přetahovanou.

Ve 25. minutě vrátil domácím vedení Hájek, po chvíli ale vyrovnal na 3:3 Michálek. Jenže Žebrák šel opět do vedení. Ve 32. minutě skóroval Belda a bylo to 4:3. Jenže hosté opět kontrovali a po trefě Hofmana byl stav opět vyrovnaný. Jenže domácí Spartak si nechal dva údery na samý závěr druhého dějství. Nejprve se prosadil Jícha a ve 39. minutě se podruhé v zápase trefil Foltýn. Na tyto dva zásahy již Kladno nedokázalo odpovědět a po druhé třetině tak byl stav 6:4.

Ve třetí dvacetiminutovce se Kladno snažilo zápas zdramatizovat a po gólu Karase ze 46. minuty se jim to také povedlo – 6:5. Jenže Žebrák odpověděl tou nejlepší cestou. O tři minuty později završil Foltýn svůj hattrick a Spartak vedl opět o dva góly. Toto vedení si již domácí pohlídali a nadále tak drží svou letošní neporazitelnost.

Branky: 9., 39. a 49. Foltýn, 19. Urban, 25. Hájek, 32. Belda, 38. Jícha – 21. Štechmiller, 23. Andrýsek, 29. Michálek, 35. Hofman, 46. Karas. Vyloučení: 7:7. Diváci: 80. Rozhodčí: Bernard, Sedláček. Třetiny: 2:0, 4:4, 1:1.

Žebrák: Miler – Jícha, Bělský, Belda, Foltýn, Hájek, Rambousek, Špička, Mencl, Klimeš, Vokáč, Urban, Kučera.

Cerhovice – SKP Beroun 3:9

Policisté potvrdili stoupající formu. V zápase s Cerhovicemi měli hosté od začátku mírně navrch. Ve druhé třetině sice byla k vidění sedmigólová přestřelka, hosté si ale vedení pohlídali. Ve třetí části pak policisté zvýšili dalšími třemi brankami na konečných 3:9.

Branky: Vaněk, Bauer, Dongres – Rendla 3, Machač 2, Znamenáček, Longauer, Vitr. Třetiny: 0:2, 3:4, 0:3. Diváci: 30. Rozhodčí: Bernard, Sedláček.

Hořovice B – Příbram 7:6

Hokejisté hořovického béčka zaznamenali o víkendu druhé vítězství v soutěži a dotáhli se tak na svého soupeře v tabulce.

Obecnice – Lány 4:0

Hokejisté Obecnice překvapivě hladce zdolali družstvo Lán a díky prohře Kladna v zápase se Žebrákem se posunuli na druhé místo tabulky. Obecnice ovšem má odehráno více zápasů než soupeři.

Branky: Bábíček A. 2, Kubják, Procházka. Vyloučení: 5:7. Třetiny: 2:0, 0:0, 2:0.

8. Hořovice B ⋌8 2 0 6 41:63  4

Ve středu od 19 hodin je na programu odložené utkání, ve kterém Hořovice B hostí mužstvo SKP Beroun. O víkendu se pak hraje další kompletní kolo. Tentokrát se všechny čtyři zápasy odehrají v berounském okrese. Tři utkání hostí zimní stadion v Hořovicích a jeden zápas se odehraje v Berouně.

Rozpis 10. kola: SKP Beroun – HC Lány (NE – 14 – ZS Beroun), Cerhovice – Důl Kladno (SO – 17 – ZS Hořovice), Žebrák – Příbram (SO – 19 – ZS Hořovice), Hořovice B – Obecnice (NE – 17 – ZS Hořovice).