„Na naší straně asi dnes stálo více štěstí. Byl to vyrovnaný zápas s minimem vyložených šancí, když oba celky hrály opatrně a pozorně zezadu. Nikdo nechtěl udělat chybu, protože se hrálo vlastně o šest bodů,“ uvedl berounský trenér Richard Žemlička, kterého těšil návrat několika marodů. „Po dlouhé době jsme hráli prakticky v ideálním složení a jsem moc rád, že jsme uspěli. V případě prohry jsme se namočili do sestupových starostí,“ okomentoval utkání trenér Berounských Medvědů Richard Žemlička.

Domácímu trenérovi moc do řeči nebylo. „Znovu jsme nepotvrdili výhru ze hřiště soupeře, již poněkolikáté. Stále stejný scénář dva měsíce v řadě. Těžko můžeme pomýšlet na výhru s jedním vstřeleným gólem. Nějaké šance jsme měli, ale náš výkon byl dost křečovitý, zejména v závěru utkání, kdy se postupně projevovala na našich hráčích nervozita. Navíc se od nás odvrátilo i štěstí, neboť několikrát nám puk poskakoval na brankové čáře soupeře. Mohli jsme mít minimálně remízu, ale bohužel…,“ konstatoval se značným zklamáním kouč Draků Svatopluk Číhal.

Ve středu čeká Berounské Medvědy další veledůležité utkání. K Berounce přijede desátý Tábor a Medvědi opět potřebují vybojovat tři body. Vítězství by berounský celek posunulo o hodně blíže k branám play off. Dodejme, že ve středečním utkání by měl Medvědům ještě vypomoci zkušený obránce Libor Procházka.