Richard Žemlička (HC Berounští Medvědi): Zápas jsme začali velice dobře. Kdybychom vedli po první třetině 3:0, nikdo by se nemohl divit. Bohužel máme dlouhou dobu problémy s proměňováním šancí. Poté se hra vyrovnala. Mužstvo soupeře začalo hrát výborně dopředu. Bohužel opět jsme dostali dá se říct nešťastný gól. Já kvituji, že mužstvo nesložilo zbraně a bojovalo až do konce zápasu. Díky té vůli jsme zápas vyhráli. Za stavu 2:1 by mužstvo mělo pět minut do konce perfektně odbránit. To se nám nepovedlo, bylo tam přečíslení, ze kterého padl gól. Vzali jsme si oddechový čas. Potřebovali jsme mužstvo uklidnit, aby neudělalo znovu stejnou chybu. Pak jsme soupeře zatlačili a se štěstím jsme dali gól na 3:2. V posledních zápasech nám chybělo štěstí, teď se to otočilo. Dnes jsme hráli osm přesilovek a z toho by mělo padnout více gólů než jeden, protože přesilovky rozhodují zápasy. My jsme na tom trochu zapracovali, ale asi to bylo málo a budeme muset na tom zapracovat ještě víc. Málo střílíme a musíme se více tlačit do předbrankového prostoru.

Karel Vaněk (Orli Znojmo): Když jsme se připravovali na zápas, nečekali jsme že nás Beroun v první třetině zatlačí. Hráči na to nebyli připravení a nebýt brankáře Horčičky, tak bylo po první třetině rozhodnuto. Pak jsme se zmátořili, ale naše mužstvo hrálo nedisciplinovaně. Nechali jsme se zbytečně vylučovat. Hráče jsme nabádali, že berounští hráči budou chodit do gólu, ale nepokryli jsme si ta místa. Druhý a třetí gól padl z prostoru před brankou. Power play jsme pak hráli v křeči. Samozřejmě domácí tam mohli rozhodnout daleko dříve. Nebyli jsme schopní konkurovat a já musím domácím pogratulovat ke třem bodům. Určitě rozhodlo to, že jsme přesilovky nehrály dobře. Říká se, že mužstvo, které nedá přesilovku pět na tři, by nemělo vyhrát. To se potvrdilo. Dvojnásobnou přesilovku jsme měli zužitkovat, ale my netrefíme branku. Potýkáme se s tím, že nedáváme branky a o tom dnes hokej je.