Beroun – Chomutov 2:5

Medvědi nezačali vůbec špatně. Chomutov měl sice v první třetině převahu, ale dobře bránící berounští hráči je do šancí téměř nepustili. Naopak ve 12. minutě mohl v přesilovce čtyři na tři skórovat Kafka, jeden z hostujících obránců mu ale před prázdnou brankou na poslední chvíli zablokoval hokejku.

I úvod druhé třetiny začali Medvědi solidně. Jenže pak přišla v rozmezí mezi 26. a 30. minutou ze strany domácích hluchá pasáž a zkušení hosté třikrát trestali. Nejprve nechali Medvědi před brankou zcela volného Dudu, pro kterého nebylo problémem přehodit ležícího Novotného. Po chvilce pak v početní výhodě pálil od modré Skořepa a vzhledem k tomu, že domácí brankář měl zakrytý výhled, puk propadl za jeho záda. Ve 30. minutě pak hosté předvedli ukázkovou akci a Procházka zakončil do prázdné branky. Medvědi po chvilce odpověděli. Střelu Švagrovského, která se odrazila od tyče, doklepl Kafka za záda Hanuljaka. Medvědi ožili a další gól mohl vstřelit Švagrovský, na Hanuljaka ale nevyzrál.

Ve třetí části se pak Medvědi vrátili do zápasu. Faulovaný Luňák ve výhodě přenechal puk do tandemu Švagrovskému, který zamířil do horního rohu Hanuljakovy branky. Berounští se snažili jít za vyrovnáním, to se ale nekonalo. Naopak v 55. minutě je srazil smolný gól, když pokus Jíry z nulového úhlu si Štelmach srazil do vlastní branky. Po chvilce pak přidal Jíra po velké hrubce Nedvěda pátý gól.

Branky: 32. Kafka (Švagrovský, Nedvěd), 46. Švagrovský (Luňák) – 26. Duda (Domin, Hašek), 28. Skořepa (Mikšovic), 30. Procházka (Duda, Kraft), 55. Jíra (Mikšovic), 57. Jíra (Mikšovic). Rozhodčí: Hrubý. Vyloučení: 7:10 navíc Duda (CH) 10 min OT. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 400. Třetiny: 0:0, 1:3, 1:2.

Beroun: Novotný (30. Štelmach) - Nedvěd, Růžička, Bolf, Braniš, Mrázek, Vojta, Vošmik, Besser, Švagrovský, Šinágl, Karpov, Vlekček, Mrňa, Kafka, Novotný, Luňák, Valský, Rudovský, Kupec, Krätzer