Děti z berounských základních a mateřských škol včera zaplnily sál České pojišťovny v Berouně. Se zatajeným dechem děvčata a kluci sledovali pohádkový příběh Čert a Káča. Dětská divadelní představení pro veřejnost budou v České pojišťovně nyní pokračovat každý čtvrtek, a to vždy od 17 hodin.

Manželé Kebrlovi a jejich kulturní agentura Nostalgie music agency totiž opět připravili několik divadelních představení, a to nejen pro nejmenší. Děvčata a kluci se mohou těšit na čtyři pohádky, které na ně od26. únorabudou čekat každý čtvrtek.

První pohádka se jmenuje O Balynce a malým divákům se představí Karlovarské hudební divadlo. Další pohádku nazvanou Království sehraje 5. března divadlo Vyrob si své letadýlko a Michal Ň. Jablkoň. Děti i rodiče se mohou těšit na veselou pohádkovou hru se zpěvy. Předprodej vstupenek zajišťuje městské informační centrum v Berouně.

Díky Berounskému deníku a Nostalgie music agency máte ale nyní příležitost vyhrát volné vstupenky na toto představení. Stačí se jako první dovolat ve 12 hodin do redakce Berounského deníku na tel. číslo 311 624 872. Pokud se na vás usměje štěstí, vstupenky jsou vaše. Soutěž o vstupenky na danou pohádku končí vždy ve čtvrtek, kdy bude pohádka uvedena.