V pátek to bude uznávaný a obdivovaný anglický zpěvák a kytarista Papa George, který si více než třicet let buduje pověst respektovaného muzikanta v Evropě i Spojených Státech. Je obdivovaný pro brilantní hru stylem bottle-neck. V České republice vystupuje poprvé.

Dalšími pátečními účinkujícími bude například Berouňákům dobře známé duo Beňa & Ptaszek, které zahraje tradiční černošskou hudbu tak, jak se hrála na Mississippi, Jakub Kořínek a Kateřina Misíková i domácí JP Blues Band, tedy bluesrocková parta kolem berounského Josefa Pavlíčka.

Hvězdou sobotního večera bude australský zpěvák, kytarista, skladatel a producent Hugo Race s kapelou Fatalists.

Všestranný umělec, jehož písničkářství nelze vměstnat do žánrových škatulek, V České republice vystupoval už několikrát a dokázal si zde vybudovat široký okruh příznivců.

Sobotní večer bude mít kromě Hugo Race už jen jediného účinkujícího – Oswalda Schneidera, který se už téměř třicet let pohybuje na české alternativní scéně.

Vstupenky je možné zakoupit v Městském informačním centru v Berouně jak na každý den zvlášť, tak zvýhodněnouvstupenku na oba dva bluesové dny.

ALENA ŠUSTROVÁ