Z její předpovědi se mohou čtenáři pravidelně každý týden dozvědět, co je čeká a nemine. Příští týden od pondělí 6. září se nachází v numerologickém osobním roce číslo 3. Je to týden, kdy je třeba dokončit vše, co jsme započali. Chce to jen více trpělivosti a pozitivního přístupu. Nenechte se rozladit nevlídným chováním vašeho okolí. A to jak v soukromí, tak v pracovním kolektivu.

Radujte se i z maličkostí, které nám den přinese, neboť pocity radosti přinášejí pravé zázraky. V lásce buďte velice opatrní. Nevěřte slibům, které vám budou dávat zadaní partneři. Nenaslouchejte jejich krásné, falešné řeči. Mohli by vám svým jednáním velmi uškodit. Snažte se být sami sebou, a to i za cenu, že byste tento nevýhodný svazek opustili. Chvíle o samotě vás přivedou do patřičného klidu.

Vztahy na pracovišti se sice poněkud zklidní, ale bude třeba zvýšeného kolektivního smýšlení k dokončení starých pracovních záležitostí.
Pokud hledáte novou práci, máte velkou šanci uspět. Dostanete opravdu seriozní nabídky. Finančně si tento týden příliš nepolepšíte.

Zdravotně na tom budeme sice dobře, ale není třeba propadat chmurám z právě odcházejícího léta. Začněte nový týden pozitivně, aktivně naladěni. Hledejte štěstí a oporu ve své pozitivní mysli. Používejte svou intuici.

Více informací najdou čtenáři na webových stránkách www.vykladzkaret.wbs.cz.