Z její předpovědi se mohou čtenáři pravidelně každý týden dozvědět, co je čeká a nemine.

Příští týden od pondělí 25. října se nachází v numerologickém osobním roce číslo 1. Využijte plně energií tohoto čísla, které vám dává šanci na nové začátky.

Stojíte totiž opět na jakési pomyslné startovací dráze. Neohlížejte se zpět. Nenechte se ničím zbrzdit. Máte velkou šanci nasměrovat se na nové úkoly. Budete však potřebovat pevnou vůli a pozitivní náhled na svět.

Při hledání nového zaměstnání dostanete nečekané nabídky. Zbavte se svých omezujících představ, čekají vás velké příležitosti. V partnerských vztazích nastává období, kdy bude možné začít jakoby znovu. Ti, kteří stále ještě váhali, zda přistoupit na společné bydlení s partnerem, se náhle odhodlají. Nebojte se změn. Nezadaní mají možnost potkat toho pravého. A to zvláště, pokud si budou více věřit a přestanou se obávat případného odmítnutí.
Finančně na tom špatně nebudete. Podnikněte proto výlety po zajímavých koutech naší vlasti.

Zdravotní ohrožení nám sice nehrozí, ale je třeba, abychom dbali na preventivní ošetření zubů a dásní. Nepodléhejme podzimním depresím. Nejlépe je proti nim bojovat veselou myslí. Více informací najdou čtenáři na webových stránkách www.vykladzkaret.wbs.cz.