Program byl 'odstartován' hodinu po poledni kapelou Upside Down! cz. A poté šel jeden 'bonbónek' za druhým. Od 14 hodin začal David Kraus, kterého vystřídal Michal Pavlíček spolu s Načeravou. Jeden z nejlepších českých 'Ježíšů' Kamil Střihavka vystoupil se skupinou Leaders. No a pak se velice natěšené publikum dočkalo místní kapely Moped 56 s frontmenem a hlavním pořadatelem Letorostů Vojtou Hubingerem.

Mezi jednotlivými kapelami si moderátor Dan Adam Ovesný zval k mikrofonu hosty. Nemohl chybět ani zakladatel prvních více jak dvaceti ročníků, senátor a králodvorský místostarosta Jiří Oberfalzer, který zavzpomínal na ročníky, které on pořádal, a na peníze, které putovaly potřebným.

Děkovalo se všem - sponzorům, Vojtovi Hubingerovi za skvělou přípravu a užasný program, pozapomnělo se však na jeho ženu Pavlu, které tak děkují všichni návštěvníci nyní za to, jak se celá rodina podílela na skvělém uspořádání festivalu. Vše klaplo tak, jak mělo a jak bylo předem naplánováno.

Podvečer podium patřilo Lauře a jejím tygrům a pak již velice pěkně zaplněný amfiteátr tleskal kapele Stromboli s Michalem Pavlíčkem a Bárou Basikovou. Před samotným závěrečným vystoupením Vildy Čoka a jeho kapely Bypass přišli na pódium berounský místostarosta Michal Mišina spolu s králodvorským starostou Petrem Vychodilem. Oba dva poděkovali za užasnou atmosféru, kterou návštěvníci vytvořili, a Berounské letorosty pak zakončil Vilda Čok.

Tak zase za rok, na třetím ročníku nově probudivší tradici Letorostů, které by měly být na králodvorském zámku. Domluva totiž zní, že se města budou střídat v pořádání akce.

Pavel Paluska