Z jejího výkladu se například dozvíte, co vás v příštím týdnu může potěšit, nebo na co byste si měli dát pozor. Příští týden se nachází v numerologickém osobním roce číslo 1. Nalézáme se opět jakoby na samém začátku. Využijme silné vibrace jedničky ve svůj prospěch a zanechme zbytečného strachu. Nenechme se ochromit zbytečnými obavami z neúspěchu. Je třeba si více věřit, neboť máme velkou šanci uspět při různých zkouškách, které nám přináší sám život.

V partnerských vztazích se nám podaří být více sami sebou. Najdeme znovu své ztracené já. Pokud zamýšlíme pořídit si nové bydlení, pak nastala vhodná chvíle.

V zaměstnání si dávejte pozor na falešné jednání a intriky. Nikomu se zde raději nesvěřujme se svými soukromými problémy. Mohlo by se totiž lehce stát, že by někdo této informace zneužil proti vám.

Nezadaní mají velkou šanci potkat toho pravého. Dostaneme-li zajímavou pracovní nabídku, nebojme se změn. Finančně si příliš nepolepšíme, ale i menší výlet do zimní krajiny nás jistě potěší. Dávejme si pozor na zbytečné podchlazení organismu. Mohlo by ohrozit činnost ledvin.
Více se dozvíte na adrese vykladzkaret.wbs.cz.