Náročné úkoly

Příští týden se nachází v numerologickém osobním roce číslo 8. Je to období, kdy s odvahou dokončíme staré náročné úkoly, kdy vyřešíme mnohé záležitosti. Bude dobré chvíli si vydechnout a relaxovat, buď sami, nebo ve společnosti svých přátel.

Pozor na závist

V partnerských vztazích hrozí žárlivost a závist, a to i co se týká vztahů na pracovišti. Tento týden lásce příliš nepřeje, proto se nepouštějme do závažných rozhodnutí v citových oblastech.

Zajímavá práce

Pokusíme-li se hledat novou zajímavou práci, úspěch je náš. Finančně na tom špatně nebudeme, nepouštějme se však do pochybných investic a nepůjčujme nikomu peníze.

Nutný odpočinek

Po zdravotní stránce se nemusíme ničeho obávat, ale je opravdu nutné trochu zbrzdit své tempo a naučit se odpočívat. Rozdávejme úsměv a teplo a ono se nám stokrát vrátí.

Hana Carmen Šebková se věnuje také psycholo­gickému poradenství, jehož nedílnou součástí je i odstraňování nejrůznějších bloků lidské mysli. Numeroložka se dále zabývá i neplodností žen. Více informací najdete na internetových stránkách www.vykladzkaret.wbs.cz.