Příští týden se nachází v numerologickém osobním roce číslo 9. Je to období, kdy se ohlížíme zpět, kdy bilancujeme výsledky své práce a svého úsilí. Záležitosti, které jsme již vyřešili, nechme za sebou, nezabývejme se jimi.

Dopřejme si trochu sportovních aktivit. Navštivme oblíbená turistická místa, jděme si zaplavat a relaxovat po té ve vířivce.

Příměří ve vztazích

V partnerských vztazích dochází pozvolna k jakémusi příměří, které není dobré rušit připomínáním starých křivd, a to i v pracovním kolektivu. Tento týden bude lásce přát, proto se nezadaní mohou směle pustit do hledání toho pravého.

Výběr zaměstnání

Při výběru zajímavé práce zkusme i zcela něco nového, nový obor či směr. Finančně na tom nebudeme špatně, ale bude nutné trochu upravit rodinný rozpočet, bychom se mohli zimním aktivitám věnovat více. Pobyt na čerstvém vzduchu nám rozproudí krev a projasní naši mysl.

Hana Carmen Šebková se věnuje také psycholo­gickému poradenství, jehož nedílnou součástí je i odstraňování nejrůznějších bloků lidské mysli. Numeroložka se dále zabývá neplodností žen. Více informací najdete na internetových stránkách www.vykladzkaret.wbs.cz.