Příští týden se nachází v numerologickém osobním roce číslo 3 . Je to týden, kdy máme jedinečnou možnost dokončit vše, co jsme započali. Chce to jen více trpělivosti. Radujme se i z maličkostí, neboť pocity radosti přinášejí pravé zázraky.

Seriozní pracovní nabídky

V lásce buďte opatrní, nevěřte slibům, které vám budou dávat zadaní partneři. Nenaslouchejte jejich falešnému zpěvu. Snažte se být sami sebou, a to i za cenu, že byste tento nevýhodný svazek opustili.

Vztahy na pracovišti se poněkud zklidní. Bude třeba kolektivního smýšlení k dokončení starých pracovních záležitostí. Pokud hledáte novou práci, dostaneme seriozní nabídky.

Přivítejte jaro úklidem

Finančně si tento týden příliš nepolepšíte. Zdravotně na tom budete naopak dobře. Přivítejte blížící se jaro jarním úklidem. A to jak ve svém šatníku, tak i ve své duši. Obnovíte tak tok pozitivní energie. Začněte nový týden s pocitem nových začátků. Máte své štěstí ve svých rukách, ve své pozitivní mysli. Používejme svou rodící se intuici.

Hana Carmen Šebková se věnuje také psychologickému poradenství. Dále se zabývá léčbou psychogenní neplodnosti u žen. Více informací najdete na internetových stránkách www.vykladzkaret.wbs.cz.