Z její předpovědi se mohou čtenáři pravidelně každý týden dozvědět, co je čeká a nemine. Příští týden se nod pondělí 18. října se nachází v numerologickém osobním roce číslo 9. Je to čas, kdy se ohlížíme zpět, kdy bilancujeme výsledky své práce, svého úsilí. A to jak na úrovni pracovní, tak soukromé. Záležitostmi, které jsme již vyřešili, se dále nezabývejme. Pokud nás některé situace zachmuřily a rozladily, nechme je v dáli a více na ně nemysleme.

Dopřejme si trochu volna. Navštivme oblíbená místa, jděme si zaplavat a relaxovat po té ve vířivce. V partnerských vztazích dochází k nečekanému oživení vztahu. Není proto třeba si tuto pohodu kazit zbytečným hašteřením. Tento týden bude lásce opravdu přát. Nezadaní se tak mohou směle pustit do hledání toho pravého. Je však třeba vystoupit ze stereotypu všedních dnů.

Při výběru zajímavé práce zkusme i něco zcela nového, nový obor či směr. Finančně na tom nebudeme špatně, ale je nutné si poněkud upravit rozpočet, abychom se mohli s partnerem co nejvíce věnovat společným aktivitám. Na pobyt v přírodě také nezapomínejme, čerstvý vzduchu nám rozproudí krev a projasní naši mysl.

Více informací najdou čtenáři na webových stránkách www.vykladzkaret.wbs.cz.