Akce dokonce přesahuje hranice naší země, tradičního setkání se zúčastní i obyvatelé slovenské Brezové pod Bradlom. Devatenáctý ročník setkání Březováků odstartuje zítra ráno v 8 hodin slavnostním nástupem a zahájením na sportovním hřišti v Březové. Pak si zástupci všech Březových i Brezové poměří síly. A to nejen ve fotbalovém turnaji, ale i ve volejbale.

Na programu bude i hasičská soutěž, ta se uskuteční na louce poblíž hřiště v Březové. Volejbal se koná na antukovém hřišti v Březové. Fotbalový turnaj se koná v sousední obci Bzová. Všechny jmenované soutěže začínají zítra v 9 hodin. Návštěvníci si mohou užít všechny akce, mezi Březovou a Bzovou bude totiž zajištěná kyvadlová doprava s intervaly dle potřeby. Na akci finančně přispěl Středočeský kraj.

Akci zpestří i živá hudba, a to od 18 až do pozdních nočních hodin na hřišti v Březové. Po celý den se zde budou moci diváci občerstvit. Na hřišti Březová se také uskuteční závěrečný nástup s vyhlášením výsledků jednotlivých soutěží, a to v 19.45 hodin.