Festival

Přípravy XII. ročníku Dobře utajené country jdou v čele s hlavním pořadatelem Jiřím Perglerem a jeho teamem do finále. Dvanáctý ročník festivalu zahájí v 10 hodin dopoledne skupina Rangers, po ní v rychlém sledu vystoupí rakovnické kapely Hradní duo a Žížeň Band. Těšit se můžete na Vojtu Kiďáka Tomáška s Ríšou Melicharem z Roháčů.

„Premiéru budou mít letos ve Slabcích známí Kameloti s frontmanem Romanem Horkým,“ informoval prezident festivalu Vladimír Škrlant.

Přijede Pavel Žalman Lohonka, Pavlína Jíšová s přáteli, Pacifik, Jitka Vrbová se Standou Chmelíkem, Náplava, František nedvěd ml. s novými Brontosaury, COP a závěr obstará Petr Kocman se svým Bandem. Celou akci bude tradičně moderovat Dáša Mudrová.

„Chtěl bych poděkovat všem svým přátelům a kamarádům, kteří se největším dílem zasloužili jak finanční, tak materiální pomocí při přípravách. Zvláštní poděkování patří našemu čestnému prezidentovi princi Albrechtu von Croy a v neposlední řadě Středočeskému kraji za jeho podporu a vstřícnost. Nemohu zapomenout na team pořadatelů, včetně mé manželky, kteří mne podrželi v době, kdy mi můj zdravotní stav nedovoloval pokračovat v přípravě letošního festivalu. Bez těchto vzácných lidí by se mi žádný festival nepodařilo uskutečnit. teď je již vše připraveno a záleží jenom na nás a počasí. všechny 11. srpna do slabeckého parku srdečně zvu,“ dodal prezident festivalu Škrlant.