Milovníci hip hopu i rocku si již brzy přijdou na své. Beroun totiž zaplaví vlna dvou jedinečných festivalů, které se uskuteční v pátek a sobotu vždy od 14 hodin na berounském zimním stadionu. Do města tak přijedou hvězdy světové hip hopové scény, ale také osvědčené rockové skupiny.

Hip hopový festival Street connection se bude konat již v pátek a účast přislíbily takové hvězdy jako například K.A.S.T.A., Rytmus & Kontrafakt, Brad Strut, H16 či Nironic. „Bude to opravdu velká akce a my chceme ukázat, že se dobrá párty může udělat také mimo Prahu a dokonce v menším městě. Lidé se mohou těšit nejen na skvělou hudbu, ale i na bohatý doprovodný program. Na akci budou dvě pódia, kde si mohou vyzkoušet rappovat, zúčastnit se soutěží ve freestyle a breakdancu o 20 tisíc korun nebo si zaházet na basketbalový koš. Myslím si, že si to lidi fakt užijí,“ sdělil Patrik Semlbauer, který akci organizuje spolu s Janem Liškou.

V sobotu čeká berounský zimní stadion pořádný nářez. Na rock festu totiž vystoupí například skupiny No Heroes, Metallica revival, Kabát revival a hřebem večera bude skupina Olympic. „Celý festival začne ve 14 hodin, kdy vystoupí skupina Love Gansters a vrcholem celé akce bude ve 22 hodin koncert skupiny Olympic. Na lidi zkrátka čeká pořádná porce rockové hudby,“ uvedl Jan Liška.

Obě akce se letos konají poprvé, a to za podpory města, které do festivalů investovalo částku 100 tisíc korun. I když je o lístky na festivaly velký zájem, lidé mají ještě šanci. Cena na jednu akci je v předprodeji 280 korun a na místě stojí lístek 350 korun. Ten, kdo bude mít lístek na jeden festival, tak za druhý zaplatí méně, a to 250 korun. Oba dny mají majitelé vstupenek slevu na vstup do aquaparku Tipsport laguna a na nákup v Mironetu. „Na festival mohou přijít i mladší 18 let, kteří při vstupu dostanou barevně odlišenou pásku, a tak nebudou smět konzumovat alkohol. Organizačně je to tedy dobře zajištěné,“ dodal Patrik Semlbauer.

Vstupenky

Jedna vstupenka stojí v předprodeji 280 korun. Na místě lidé zaplatí 350 korun. Ten, kdo bude mít lístek na jeden festival a bude chtít navštívit i druhý, zaplatí jen 250 korun.
Vstupenky jsou k dostání v MIC v Berouně, v TC R.A.K. Beroun i síti Ticketstream.
Infolinka: 728 448 960
InfoMail: party@patrick–records.cz