Téměř na samém začátku tohoto svého předvánočního turné zavítá do Hořovic. Kde si ji její příznivci mohou dosyta užít 30. listopadu. Čechomor vystoupí v místním společenském domě. Při koncertě vystoupí i noví členové kapely, kteří jsou její součástí již několik měsíců. A to není všechno. I letos s sebou kapela přiveze zajímavé hosty. 

Společenský dům Hořovice a návštěvníci koncertu se stanou svědky netradičního zážitku a fenomenálního playlistu. Ten bude složen z největších hitů skupiny. Čechomor na koncertě zahraje i vánočně laděné skladby a zazní i čerstvé hudební kousky z nové desky. 

Dřívější areál Hobexu, kdy ještě fungoval jako ubytovna
V regionu chátrají vily, domy i zámky, mnohé z nich si vyhlédli bezdomovci


„Na celé turné už se velmi těšíme, především na všechny fanoušky. Jsme moc rádi, že se opět se všemi shledáme a příjemně se naladíme na jedno z nejkrásnějších období v roce. Doufáme, že si s námi fanoušci odpočinou a zapomenou tak na denní starosti,” prozradil natěšeně frontman František Černý. 

Pravidla pro prodej alkoholu v Česku patří mezi nejsvobodnější na světě
Alkohol popíjejí v zákazu hlavně lidé bez domova


Do Hořovic s kapelou Čechomor přijedou i zajímaví hosté. Část repertoáru o nová aranžmá okoření hostující zpěvačka Martina Pártlová. I v letošním roce skupina Čechomor tradičně podpoří v rámci svého turné projekt činnosti o.p.s. Pomocné tlapky, se kterými spolupracuje již 12 let. Pomocné tlapky se zabývají chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů, kteří pomáhají tělesně postiženým.