Týden se nachází v numerologickém osobním roce číslo 8. Toto období prožijeme v ryze pracovním duchu. Měli bychom zůstat pozitivně naladěni za všech okolností.
Při hledání nového zaměstnání je třeba zbavit se úzkostí a strachu. Spoléhejme více na své schopnosti, naslouchejme svému vnitřnímu hlasu. Důvěřujme naší vrozené intuici a představivosti, která nás nezklame. Využijme všechny šance, které se nám nabízí. Nevyhýbejme se žádným pracovním pohovorům.

V partnerských vztazích hrozí podrážděnost a řevnivost, neboť budeme chtít jeden druhého skrytě ovládat a vnucovat mu své nálady a názory. Rozhodně se nepouštějme do unáhlených závažných rozhodnutí v citových oblastech. Od dětí nečekejme aktivní pomoc v domácnosti. Stejně se jí nedočkáme a budeme jen zbytečně rozčileni. Finančně na tom sice špatně nebudeme, ale objeví se nečekaně více výdajů spojených s domácností. Raději držme výdaje dospívajících dětí pod kontrolou.

Po zdravotní stránce si dávejme pozor na zbytečné vypětí organismu. Tento týden nám přinese obecně více stresu, než kdy jindy. Řešme proto všechny situace v klidu. Jinak nám hrozí zažívací obtíže a bolesti hlavy. Mnohdy až migrény.

Více se dozvíte na adrese vykladzkaret.wbs.cz.