Když zástupkyně něžného pohlaví obsadily téměř každou židli v sále, mohly si užít hudební vystoupení dětí osovské mateřské a základní školy. Pásmo písniček pro oslavenkyně připravil i místní dětský soubor Muzikantík, který zde řadu let vede Alena Packová.

Originální vystoupení
Paní a slečny se při třináctém ročníku DOŽ výborně bavily. Přispěly k tomu nejen dětské písničky, ale i místní soubor OCH!, což je zkratka ochotnického seskupení Osovští chlapi, kteří se svým režisérem Josefem Kozákem každoročně přinášejí ženám pořádnou dávku skvělé zábavy a řadu originálních vystoupení.

Bylo tomu tak i letos, kdy skupina OCH! nejprve uvedla pohádku o Popelce. Osovští chlapi opět rozesmáli a roztleskali celý sál.
Pohádkou jejich vystoupení rozhodně neskončilo. Režisér Josef Kozák připomněl dobu, kdy se na pražském Strahově konala Spartakiáda.
V sále se našlo i několik žen, které se jí zúčastnily. Se skupinu OCH! se mohly do doby sedmdesátých a osmdesátých let na chvíli vrátit. Z brány borců na pomyslný strahovský stadion postupně nastoupila družstva žáků, mužů, žen a rodičů s dětmi. Herci z Osova ženám opět nabídli zážitek, na který budou jistě dlouho vzpomínat.

Zpestřením sobotního odpoledne byla nejen živá hudba, pestré občerstvení, ale i stánek s výrobky klientů Koniklec ze Suchomast.
Akci uspořádal místní obecní úřad a o příjemnou pokojovou teplotu v sále se postaral provozovatel.